سقف استخر و ویلا

سقف کاذب برای استخر

بازدیدها: ۵۶

سقف کاذب برای استخر

 

سقف کاذب برای محیط های مرطوب

در محیط های مرطوب مانند استخر در صورتی که از سقف های سنتی گچی استفاده شود به مرور زمان تبله (باد کردن بخشی از سقف بعلت رطوبت وارد شده به درون گچ) ایجاد میشود و باعث ریزش خرد خرد گچ میشود.
در استخرها از سقف های کاذب سوراخ دار یا کناف ضدرطوبت استفاده میشود.
سقف کناف امکان عبور تجهیزات برای هواکش های استخر ، عبور سیمکشی و لوله های احتمالی دربالای سقف ها را امکان پذیرمیکند در حالیکه در گچ برهای سابق سنتی باید با مصالحی از قبیل سیمان محل لوله کشی مهار و پوشاندهمیشد و امکان دسترسی به لوله ها و تجهیزات عبورداده شده در صورت خرابی تنها به وسیله کندن مصالح (خراب کردن) و دوباره سازی صورت میگرفت اما در سقف های کاذب استخری این مورد کاملا برطرف شده و تنها به وسیله دست و با فشار ۰.۹ کیلوگرم (۹۰۰گرم فشار) میتوانید هر تایل را برداشته و به پشت آن دسترسی کامل پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:  اجرای سقف کاذب در محیط دفتر کار

سقف کاذب استخر

سقف کاذب برای استخر

سمیران دکور فروشگاه و طراح و عرضه کننده انواع سقف کاذب و خدمات انواع سقف کاذب از جمله تعویض و تعمیرات در تمامی طرح های نوین در ابعاد مختلف و دارای تیم های نصب حرفه ای جهت اجرای پروژه های شما از کوچک تا بزرگ.

علت استفاده از سقف کاذب در استخرها

همانطور که در بالا اشاره شد میزان بالای رطوبت در استخرها، تغییرات دما آب استخر و جکوزی و … بصورت بخار آب در بالا جمع شده و به سقف ها میرسد. در صورتی که سقف ها از جنس های گچی باشند این بخار میتواند در مرور زمان آسیب های شدیدی از جمله ریزش گچ ها و باد کردن سقف (تبله) را به همراه داشته باشد. به همین علت از سقف های کاذب کناف و سوراخ دار ضد رطوبت در محیط های استخر و شبه استخر استفاده میشودتا از رطوبت جلوگیری شود.
همچنین دسترسی به تجهیزات و لوله کشی ها علت دیگر استفاده از سقف های کاذب برای استخرهاست.

بیشتر بخوانید:  نورمخفی در سقف های کاذب کناف

سقف کاذب برای استخر

سقف کاذب موج دار استخر

سقف کاذب برای استخر

طراحی و مدل های سقف کاذب استخر

در استخرهای عمومی از تایل های سقف کاذب استخری ساده استفاده میشود. این تایل ها معمولا بصورت سوراخ دار تعبیه میگردند.
و اما در استخرهای شخصی و ویلایی یا آپارتمان های جدید، احداث سقف بصورت دلخواه بصورت سوراخ دار با قابلیت عبور هوا و نور (خورشید) صورت می پذیرد.

سقف آسمان مجازی

تنوع در سقف های کاذب استخر

تنوع در این بخش بسیار بالاست و با هر سلیقه ای سقف کاذبی از قبیل سقف کاذب طلقی ، سقف فیبر کناف ، سقف های کاذب شیشه ای با قابلیت ایجاد هواکش در مناطق مناسب جهت رفت و آمد هوا استفاده می گردد.
جهت انتخاب بهترین سازه برای محیط خودتان اعم از استخرهای عمومی و خصوصی و ویلاها و آپارتمان ها میتوانید با کارشناسان سمیران دکور در ارتباط باشید تا به سادگی یک انتخاب عالی داشته باشید.
همواره بهترین همراهتان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  سقف کاذب کناف بصورت اشکال دلخواه

سقف کاذب استخر

سقف کاذب جذاب استخر

همواره میتوانید از واحدهای فروش برای این خدمات راهنمایی بگیرید تا در اسرع وقت تیم نصب متناسب با درخواست شما به حضورتان اعزام شوند.

فروشگاه سمیران دکور ، ارائه دهنده خدمات سقف های کاذب ، آسمان مجازی و سقف های دکوراتیو کناف در ایران

گالری عکس سقف کاذب سقف کاذب در تهران مقالات سقف کاذب