سمیران دکور با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای و تیم های نصب مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات انواع دکوراسیون داخلی اعم از سقف کاذب کناف، انواع دیوارهای تزیینی کناف دیوارپوش هایpvc ، آسمان مجازی ، سقف های سرویس های بهداشتی و حمام ، سقف های طلقی و دیگر ملزومات دکوراسیون در کنار شماست

دکوراسیون منزل | سمیران دکور

سمیران دکور با انجام پروژه های بسیاری در منازل ، شرکت های خصوصی و سازمانهای دولتی توانسته رزومه مستحکمی از لحاظ ایجاد اعتماد برای ارائه پروژه ای کامل و منظم را در اختیار داشته باشد و همواره بر این اعتماد پابرجا خواهد بود.

پیشینه ما

برای کمتر شرکتی ، برنامه ریزی سازمانی و اجرای آن در زمان مقرر از الویت برخوردار است. و این جای تاسف دارد. سمیران دکور حتی در کوچکترین پروژه ها برنامه ریزی برای تهیه مواد اولیه ، طراحی محیط ، رفع ایرادات احتمالی محیط نصب و زمان دقیق اجرا را در دستور کار خود قرار می دهد.

اهداف بلند مدت

با در نظر گرفتن الویت سمیران دکور برای برنامه ریزی در تمام پروژه ها ، هدف نهایی ما اجرای پروژه های وسیع در زمان مقرر و الگو شدن برای نظم اجرایی در تمامی سازمانها و محیط هایی که در آن پروژه اجرا کرده ایم ، می باشد.

چشم انداز پیش رو

تجربه ثابت کرده با نظم در انجام امور طی این سالها توانسته ایم علاوه بر جلب رضایت مشتریان خود ، به ادامه همکاری با آنها بپردازیم و این روند در سمیران دکور ادامه خواهد داشت.

شروع یک پروژه

در وهله اول ، ایجاد اعتماد و سپس حفظ این رضایت بخشی در مشتریان در دستور کار تمام تیم های سمیران دکور اعم از تیم های کارشناسی ، نصب و اجرا قرار دارد. رضایت مشتریان ما از تمام پروژه ها و رزومه کاری ما قویتر خواهد بود.

اعتماد مشتریان

سمیران دکور

اجرای انواع سقف کاذب – آسمان مجازی – سقف پی وی سی در تمام استان ها با کادر فروش مجرب و تیم های نصب حرفه ای


ایمیل :  info@samirpro.com

فعال:     شنبه – جمعه : ۹  الی ۲۰


ارسال طرح و ابعاد محیط + قیمت دهی

گفتگو در واتساپ

 

ارتباط با ما

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =